Google Chrome

69.0.3497.81 (64-bit)

4.2

33

Google ile hızlı, kolay ve sorunsuz internette gezinme deneyimi

8M

Bu uygulamayı oyla

Google, yeni bir web tarayıcısı piyasa sürdüğünde herkes çok şaşırdı, ismi: Google Chrome. Google kolay, hızlı ve çok kullanışlı olduğunu söyledi ve indirdikten ve bu muhteşem web deneyimini test ettikten sonra bizim de düşüncemiz tam olarak bu oldu.

Yeni adres kutusu Omnibox olarak adlandırılıyor, bu ön ek Omni bize her şeyi bu kutudan yapabileceğimizi söylüyor, esasen yapman gereken tek şey sadece erişmek istediğin internet sitesini yazmak ya da aramak istediğin kelimeyi girmek, hiç farketmez, istediğini seçebilirsin.

Google Chrome güvenlik açısından da oldukça önde, potansiyel tehlikeli sitelere girmeye çalıştığınızda sizi uyarır. Hızlı ve anlaşılırdır, Google ile sunulan renkler kullanırken iyi bir his verir. Uygulamaları yeni sekmede çalıştır, istediğin kadar sekme aç, en çok ziyaret edilen websitelerinin bir listesini gör ve sadece tıklayarak hepsine eriş.

Yeni ve iyi bir web tarayıcısını denemek istersen, Opera, Firefox ve Internet Explorer tarafından oluşturulan listeye adını ekleyen Google Chrome'u deneyebilirsin.

Son olarak, WebKit kullandığını söyleyebiliriz, ve çok hızlı çalışır. Google Chrome'un, Google tarafından sponsor edildiğini ve iyi çalıştığını göz önüne aldığımızda en iyi web tarayıcılarından biri olduğunu söyleyebiliriz.
Uptodown X